З нагоди 73-річниці з Дня визволення міста-героя Одеси від фашистських загарбників 10 квітня 2017 року за сприянням студентської ради студенти відвідали Військово-історичний музей

На базі Військово-історичного музею Південного оперативного командування відбувся урочистий захід, присвячений пам’ятній даті — 73 річниці з Дня визволення Одеси від фашистських загарбників. Вже стало традицією, коли студенти нашого навчального закладу разом із супроводжуючими викладачами мають можливість долучитися у спогадах запрошених ветеранів, діючих офіцерів, гостей заходу до трагічних подій минулого та захоплюючого подвигу нашого народу у роки Другої Світової війни.

Спогади, перегляд документального фільму подій визволення міста Одеси, відвідування музею студентами та подорож по ньому з обізнаним й цікавим екскурсоводом об’єдналися спільною метою виховання патріотизму та почуттям гордості сучасної молоді за свій народ. «Історичний досвід, патріотичні почуття, особливо загострюючись у складних, екстремальних, доленосних для Батьківщини ситуаціях, єднають людей, спонукають ставити суспільне вище за особисте, зменшують життєвий егоїзм сучасної молоді», — такими словами підвела підсумок заходу директор музею Наталія Югова.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Студентська конференція «Інновації в автомобілебудуванні»
Наступний запис Зустріч керівників факультетів академії із студентами коледжу