З нагоди Дня працівників освіти в академії відбувся святковий концерт

04 жовтня 2018 року в актовій залі академії відбувся святковий концерт, який підготували студенти перших курсів і колектив художньої самодіяльності «Імідж».

Сценарій концерту передбачав розкриття таланту хореографічної, вокальної, театральної та режисерської майстерності студентів.

Ведучі концерту привітали викладачів з професійним святом та провели перфоменс під назвою «Відчуй нашу любов».

Важко виділити окремий виступ, тому, що студенти вклали всю душу в свої привітання.

Талановита молодь нового набору групи 101го  показала сценки «Думки в слух викладачів» та «Думки в слух студентів».

Підкорили аудиторію сучасний танець «Як козаки вареники їли» та особливий танець «Восток» Олександри Щокіної.

Особливий успіх мали виступи з піснями «Не відлітай» Михайло Тригуби, «А я бажаю Вам добра» Катерини Присяжної та «Перлина Україна» Олександри Ворошилової, «Два острови» Аліни Скакун та «Нумай, нумай» Валерії Деде.

Це справжнє свято для душі, свято спілкування і єднання, свято викладачів і студентів.

Завершальним моментом святкового заходу став подарунок за авторською ідеєю та режисерською постановкою студенів академії для всіх викладачів у вигляді фільму-кліпу «Ми Вас любимо!» і піснею «Сансара» Марії Жигульскої та Анастасії Дмитрієвої.

Студенти подарували квіти викладачам зі словами вдячності та побажанням творчих успіхів.

З привітанням зі святом та незабутніми враженнями від концерту виступила заступник директора з виховної роботи Ганєва Т.І.

Роздрукувати
Попередній запис Збори студентів 4 курсу коледжу ОДАТРЯ
Наступний запис Заняття з цивільного захисту