За сприянням студентської ради студенти академії відвідали Військово-історичний музей

Для студентів нашої академії вже стало традицією разом із викладачами щорічне відвідування Військово-історичного музею Південного оперативного командування м. Одеси.

Відвідування музею 3 грудня 2019 року студентами 1 курсу академії та подорож по ньому з обізнаним й цікавим екскурсоводом, об’єдналися спільною метою виховання патріотизму та почуттям гордості сучасної молоді за свій народ.

Під час екскурсії наші студенти дізналися багато цікавої інформації, пов’язаної з військовою тематикою. Музей також експонує військову техніку на відкритому майданчику, яка дає можливість кожному одеситу оглянути військові експонати.

Незабутні враження залишили відвідини окремої експозиції виставки «Блокпост Пам’яті». Експозиція присвячена вшануванню пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, бійців добровольчих батальйонів, Національної гвардії України, підрозділів Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України.