Від якості освіти до якості життя!

Заходи до Дня визволення міста-героя Одеси

10 квітня 1944 року під час Одеської операції, проведеної 26 березня — 14 квітня 1944 року, військами 3-го Українського фронту була звільнена Одеса. У ніч на 10 квітня війська 8-ї гвардійської, 6-й і 5-ї ударної армій при сприянні партизан після короткої артилерійської підготовки атакували супротивника в Одесі. На 10 годину ранку 10 квітня Одеса була повністю звільнена радянськими військами. За героїзм і відвагу, проявлені в боях за місто, Одеса 1945 була оголошена містом-героєм.

До Дня визволення міста-героя Одеси від фашистських загарбників 10 квітня 2021 року за сприянням студентської ради студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» вшанували пам’ять загиблих.

Заходи до Дня визволення міста-героя ОдесиЗаходи до Дня визволення міста-героя Одеси Заходи до Дня визволення міста-героя Одеси Заходи до Дня визволення міста-героя Одеси Заходи до Дня визволення міста-героя ОдесиЗаходи до Дня визволення міста-героя Одеси

Студенти нашого коледжу об’єдналися спільною метою виховання патріотизму та почуттям гордості за свій народ та долучилися до покладання квітів до пам’ятника на площі 10 Квітня. Студенти занурились в атмосферу трагічних подій минулого та захоплюючого подвигу нашого народу у роки війни.

А вже 12 квітня було проведено виховний захід для студентів першого курсу на платформі ZOOM. Розпочався захід з привітальних слів заступника директора з ВР Сенівої І.С. Далі з чуттєвим віршем про ті незабутні події виступила Голова студентської ради Возикова Юлія. Під час заходу з тематичною доповіддю-презентацією виступила викладач Лещенко С.П., яка представила фактичні матеріали щодо непідвладних часу подій в Одесі.

Заходи до Дня визволення міста-героя Одеси

Після виступів було здійснено перегляд відео ролику, присвяченого визволенню Одеси від німецько-фашистських загарбників, який зняли студенти під час покладання квітів 10 квітня.

Заходи до Дня визволення міста-героя Одеси

Заходи до Дня визволення міста-героя Одеси

Всі присутні відзначили безсумнівний просвітницько-виховний ефект цього виховного заходу, який відкрив у кожного з нас патріотичні почуття!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: