Заходи до Дня визволення міста-героя Одеси

10 квітня 1944 року під час Одеської операції, проведеної 26 березня — 14 квітня 1944 року, військами 3-го Українського фронту була звільнена Одеса. У ніч на 10 квітня війська 8-ї гвардійської, 6-й і 5-ї ударної армій при сприянні партизан після короткої артилерійської підготовки атакували супротивника в Одесі. На 10 годину ранку 10 квітня Одеса була повністю звільнена радянськими військами. За героїзм і відвагу, проявлені в боях за місто, Одеса 1945 була оголошена містом-героєм.

До Дня визволення міста-героя Одеси від фашистських загарбників 10 квітня 2021 року за сприянням студентської ради студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» вшанували пам’ять загиблих.

Студенти нашого коледжу об’єдналися спільною метою виховання патріотизму та почуттям гордості за свій народ та долучилися до покладання квітів до пам’ятника на площі 10 Квітня. Студенти занурились в атмосферу трагічних подій минулого та захоплюючого подвигу нашого народу у роки війни.

А вже 12 квітня було проведено виховний захід для студентів першого курсу на платформі ZOOM. Розпочався захід з привітальних слів заступника директора з ВР Сенівої І.С. Далі з чуттєвим віршем про ті незабутні події виступила Голова студентської ради Возикова Юлія. Під час заходу з тематичною доповіддю-презентацією виступила викладач Лещенко С.П., яка представила фактичні матеріали щодо непідвладних часу подій в Одесі.

Заходи до Дня визволення міста-героя Одеси

Після виступів було здійснено перегляд відео ролику, присвяченого визволенню Одеси від німецько-фашистських загарбників, який зняли студенти під час покладання квітів 10 квітня.

Заходи до Дня визволення міста-героя Одеси

Всі присутні відзначили безсумнівний просвітницько-виховний ефект цього виховного заходу, який відкрив у кожного з нас патріотичні почуття!