На вимоги Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету міністрів України від 26.06.2013 року №444 «Порядок здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», з метою належної організації освітнього процесу, забезпечення послідовності теоретичного та практичного навчання персоналу до дій у надзвичайних ситуаціях у 2019 році академії та коледжу Одеської державної академії технічного регулювання та якості 23 травня 2019 року було проведено заняття з працівниками, які не увійшли у добровільні формування ЦЗ.

Під час заняття були розглянуті основні способи захисту працівників в надзвичайних ситуаціях, оповіщення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій та права і обов’язки у сфері цивільного захисту.

Заняття з працівниками академії за програмою загальної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях Заняття з працівниками академії за програмою загальної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях

Наступний запис Конференція молодих учених і студентів «Технічне регулювання, метрологія, якість, інформаційні та транспортні технології