Заняття на базі Військової академії м. Одеса

В травні 2018 року викладач Пожарчук В.Т. проводив заняття зі студентами першого курсу з предмету «Захист Вітчизни» на тему: «Озброєння та бойова техніка військової частини» базі Військової академії м.Одеса.

Провідні фахівці військових кафедр та факультетів, які були залученні до занять від Військової академії, аргументовано доводили до студентів, що військова служба є важливим для суспільства видом діяльності, який забезпечує сприятливі зовнішні умови для розбудови сильної держави.

Під час заняття студенти ознайомилися з озброєнням та військовою технікою, їх призначенням і тактико-технічними характеристиками.

Бойова готовність збройних сил значною мірою обумовлюється рівнем підготовки молоді до захисту Вітчизни.

Керівництво Одеської державної академії технічного регулювання та якості висловлює  велику подяку командуванню Військової академії та її офіцерам за сприяння і допомогу у вихованні та підготовці до служби у збройних силах, формуванню у молоді високого рівня готовності до виконання вимог сучасної військової діяльності.

Роздрукувати
Попередній запис Українсько-китайський інвестиційний форум в Одесі
Наступний запис Студенти ОДАТРЯ – стипендіати Президента України та Кабінету міністрів України