Від якості освіти до якості життя!

Заняття з цивільного захисту

10 жовтня 2018 року підрозділ з питань цивільного захисту академії організував заняття з цивільного захисту за темою: «Підготовка до дій у надзвичайній ситуації». Керівник підрозділу з питань цивільного захисту Н.Сафонова та фахівець з питань цивільного захисту М.Гуцалюк поставили завдання  керівникам структурних підрозділів академії та коледжу разом із працівниками, які не ввійшли до формувань за загальною програмою, підготуватися до заняття.

Мета заняття — виконання заходів з питань цивільного захисту та підвищення готовності працівників академії діям у надзвичайних ситуаціях, обізнаності щодо прав і обов’язків у сфері цивільного захисту, підготовки до практичних дій в умовах надзвичайної ситуації та захисту учасників освітнього процесу від надзвичайних ситуацій.

Про порядок та регламент заходу оголосив керівник заняття О.Поторак, який завчасно підготував методичні матеріали з метою їх практичного закріплення.

Учасники заняття склали тести з перевірки знань теоретичного матеріалу з питань особистої безпеки в умовах загрози та виникнення надзвичайної ситуації.

 

Версія для друку
Попередній запис З нагоди Дня працівників освіти в академії відбувся святковий концерт
Наступний запис В ОДАТРЯ відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: