Засідання Науково-методичної ради академії з питань формування навчальних планів на 2015/2016 навчальний рік

Під головуванням проректора з навчальної та виховної роботи Дяченка О.Ф. відбулося засідання Науково-методичної ради академії з питань формування навчальних пzasid_navch_planiланів на 2015/2016 навчальний рік.

Основною метою засідання була реалізація наказу Міністерства освіти і науки України від 26.01.2015 року №47 «Про особливості формування навчальних планів на 2015/2016 навчальний рік» та окремих норм Закону України «Про вищу освіту». Були вирішені завдання щодо зменшення кількості дисциплін, що вивчаються в одному семестрі до 8 за рахунок їх об’єднання та укрупнення на менше ніж до 3 кредитів ЄКТС. А також зменшення обсягу одного кредиту ЄКТС з 36 до 30 годин.

Наступний запис Студенти ОДАТРЯ зайняли ІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді за напрямом підготовки «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології»