Засідання нового складу Наглядової ради академії

04 — 05 квітня 2016 року в Одеській державній академії технічного регулювання та якості (ОДАТРЯ) відбулося засідання нового складу Наглядової ради академії.
В переддень цієї події відбулося засідання Вченої ради ОДАТРЯ, на якому було затверджене Положення про Наглядову раду, розробленого відповідно до статті 37 Закону України «Про вищу освіту» та Статуту ОДАТРЯ, затвердженого наказом МОНУ від 08.02.2016 № 91.
У зв'язку із завершенням повноважень Наглядової ради, Вчена рада признала роботу ради за звітний період задовільною, призначила Головою Наглядової ради на наступний термін Школьника Леоніда Семеновича та затвердила її новий склад.
На засіданні був розглянутий перспективний план роботи ради, намічені першочергові завдання по пріоритетним напрямкам розвитку академії у сферах освіти, наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності; інтеграції академії в міжнародну освітню і наукову системи, пошук шляхів розширення та удосконалення міжнародного співробітництва академії з міжнародними громадськими (недержавними) організаціями у сферах стандартизації, метрології, оцінки відповідності, якості та захисту прав споживачів; сприяння ефективній взаємодії академії з державними органами та органами місцевого самоврядування, науковою громадськістю, інститутами громадянського суспільства та суб’єктами господарської діяльності в інтересах розвитку та підвищення якості освітньої діяльності і конкурентоспроможності академії.
В ході роботи Голова Наглядової ради Леонід Школьник привітав ректора академії Леоніда Коломійця із ювілейним Днем народження та вручив йому за дорученням Національної академії педагогічних наук України золоту медаль «Ушинський К.Д.» і раритетні книги «К.Д. Ушинский в портретах, иллюстрациях, документах», «Вибранні педагогічні твори К.Д. Ушинського», а також дипломи Міжнародної Академії Стандартизації та Союзу споживачів України.
За запрошенням Героя України, Почесного громадянина Одеської області та міста Одеса Володимира Філіпчука члени Наглядової ради відвідали Благодійний фонд «Медичний центр «Надія, Добро та Добробут», президентом якого він є. Діяльність цього медичного центру забезпечує безкоштовне лікування і реабілітацію дітей та молоді.
Вони також побували у Храмі святого Рівноапостольного Великого князя Володимира і святої Мучениці Людмили княгині Чеської, розташованому на території центру, якому Леонід Школьник подарував ікону Святого Миколая — покровителя дітей та моряків.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Ювілей ректора академії
Наступний запис Студенти академії – учасники міжвузівського гала-концерту студентської творчості «Студентська весна — 2016»