Збори Науково-методичної комісії з інформаційних технологій, автоматизації та телекомунікацій

15 квітня 2016 року відповідно до наказу МОН від 06.04.2016  № 375 «Про затвердження персонального складу науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України» у приміщенні Київського коледжу зв’язку відбулися загальні збори Науково-методичної комісії 8 (НМК 8) з інформаційних технологій, автоматизації та телекомунікацій.

У засіданні взяли участь директор департаменту вищої освіти МОН України Олег Шаров, начальник відділу університетської освіти Алла Рибалко, члени сектору вищої освіти Науково-методичної ради Леонід Любчик, Володимир Бахрушин, начальник відділу педагогічної та післядипломної освіти Ігор Балуба.

На засіданні члени науково-методичної комісії обрали керівництво у складі:

Науково-методична комісія 8 (НМК 8) з інформаційних технологій, автоматизації та телекомунікацій

Голова комісії:

Глибовець Микола Миколайович — декан факультету інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Заступник голови комісії:

Ситніков Валерій Степанович — завідувач  кафедри комп’ютерних систем Одеського національного політехнічного університету;

Секретар комісії:

Цюцюра Світлана Володимирівна — виконуючий обов’язки завідувача кафедри інформаційних технологій Київського національного університету будівництва та архітектури.

На засіданнях підкомісій обрано керівництво у складі:

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Голова підкомісії:

Ельперін Ігор Володимирович — завідувач кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління Національного університету харчових технологій;

152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Голова підкомісії:

Володарський Євген Тимофійович — професор кафедри автоматизації експериментальних досліджень НТУ України «Київський політехнічний інститут»;

Заступник Голови підкомісії:

Грабовський Олег Вікторович – декан факультету якості, стандартизації та сертифікації Одеської державної академії технічного регулювання та якості;

Секретар підкомісії:

Поперенко Леонід Володимирович  - завідувач кафедри оптики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Попередній запис «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» Студентська команда академії “Мега Герци” у складі: К.Шамала, Є.Кімаковської, А.Івченко, І.Мартинова, С.Фисака та Д.Шамрай випробувала свої сили
Наступний запис Лекція-бесіда для студентів коледжу на тему: «Конституційні права та обов’язки людини і громадянина»