Збори студентів академії, що мешкають у гуртожитку

zbori-studentiv-akademiyi-shho-meshkayut-u-gurtozhitku

Згідно плану виховної роботи 14 вересня 2016 року в актовому залі ОДАТРЯ відбулася зустріч адміністрації академії зі студентами-мешканцями гуртожитку.

У цій зустрічі прийняли участь: проректор з АГР О.А. Панченко, начальник відділу з виховної роботи Н.В. Сафонова, заступник директора коледжу з виховної роботи Б.Ч. Бердиєв, вихователь С.І. Пшенічнюк та куратори навчальних груп.

Присутніми були розглянуті нагальні питання стосовно дотримання правил внутрішнього розпорядку; підвищення ефективності співпраці студентської ради гуртожитку та адміністрації; організації цікавого і змістовного дозвілля; техніки безпеки у гуртожитку.

До присутніх звернувся заступник директора коледжу ОДАТРЯ з виховної роботи Б.Ч. Бердиєв, який наголосив на необхідності дотримання правил внутрішнього розпорядку і закликав членів студентської ради гуртожитку активно співпрацювати з адміністрацією та студентами, залучати студентів до змістовного дозвілля.

Вихователь гуртожитку С.І. Пшенічнюк зупинилась на питаннях чергування, підтримання чистоти і порядку в студентських кімнатах та приміщеннях гуртожитку.

Проректор з АГР О.А. Панченко зупинився у своєму виступі на економному користуванні енергоресурсів, нагадав про дотримання вимог безпеки мешканцями гуртожитку і дав  ряд цінних порад студентам щодо організації побуту.

Студенти піднімались питання щодо функціонування кімнат для відпочинку, організації плідного дозвілля в гуртожитку, пропускного режиму тощо.

Зустріч пройшла активно та дієво, показала небайдужість та активну громадську позицію студентів академії та коледжу, а це – головне у вирішенні будь-якої проблеми.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Запрошуємо абітурієнтів та їх батьків на «ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ»
Наступний запис Студенти відвідали спеціалізовану виставку «Електроніка. Енергетика 2016»