Від якості освіти до якості життя!

Збори студентів академії, що мешкають у гуртожитку

zbori-studentiv-akademiyi-shho-meshkayut-u-gurtozhitku

Згідно плану виховної роботи 14 вересня 2016 року в актовому залі ОДАТРЯ відбулася зустріч адміністрації академії зі студентами-мешканцями гуртожитку.

У цій зустрічі прийняли участь: проректор з АГР О.А. Панченко, начальник відділу з виховної роботи Н.В. Сафонова, заступник директора коледжу з виховної роботи Б.Ч. Бердиєв, вихователь С.І. Пшенічнюк та куратори навчальних груп.

Присутніми були розглянуті нагальні питання стосовно дотримання правил внутрішнього розпорядку; підвищення ефективності співпраці студентської ради гуртожитку та адміністрації; організації цікавого і змістовного дозвілля; техніки безпеки у гуртожитку.

До присутніх звернувся заступник директора коледжу ОДАТРЯ з виховної роботи Б.Ч. Бердиєв, який наголосив на необхідності дотримання правил внутрішнього розпорядку і закликав членів студентської ради гуртожитку активно співпрацювати з адміністрацією та студентами, залучати студентів до змістовного дозвілля.

Вихователь гуртожитку С.І. Пшенічнюк зупинилась на питаннях чергування, підтримання чистоти і порядку в студентських кімнатах та приміщеннях гуртожитку.

Проректор з АГР О.А. Панченко зупинився у своєму виступі на економному користуванні енергоресурсів, нагадав про дотримання вимог безпеки мешканцями гуртожитку і дав  ряд цінних порад студентам щодо організації побуту.

Студенти піднімались питання щодо функціонування кімнат для відпочинку, організації плідного дозвілля в гуртожитку, пропускного режиму тощо.

Зустріч пройшла активно та дієво, показала небайдужість та активну громадську позицію студентів академії та коледжу, а це – головне у вирішенні будь-якої проблеми. 

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Запрошуємо абітурієнтів та їх батьків на «ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ»
Наступний запис Студенти відвідали спеціалізовану виставку «Електроніка. Енергетика 2016»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: