Від якості освіти до якості життя!

В ОДАТРЯ відбулися збори студентів, що мешкають у гуртожитку

Згідно плану виховної роботи 25 вересня 2018 року в актовому залі ОДАТРЯ відбулися загальні збори студентів-мешканців гуртожитку. Для вирішення актуальних питань студентського життя були запрошені проректор з навчальної та виховної роботи Сафонова Н.В., начальник відділу з виховної роботи І.С. Сеніва, заступник директора коледжу з виховної роботи Т.І. Ганєва, вихователь гуртожитку С.І. Пшенічнюк.

Заступник директора коледжу з виховної роботи Т.І. Ганєва підняла питання про  самопідготовку студентів,  про культурно-масові і спортивні заходи  у гуртожитку; наголосила на  дотриманні правил внутрішнього розпорядку.

Вихователь гуртожитку Пшеничнюк С. І. приділила особливу увагу  участі студентської Ради гуртожитку в питаннях адаптації  студентів нового набору, розповіла про необхідність щоденного чергування.

Начальник відділу з виховної роботи І.С. Сеніва звернула увагу  на дотримання порядку в студентських кімнатах, приміщеннях гуртожитку; розповіла про проведення огляду-конкурсу  «Краща кімната гуртожитку».

Під час зборів студенти приймали активну участь у дискусії та ставили багато  запитань. Вони показали небайдужість та свою активну громадську позицію.

Розмова пройшла в теплій і дружній атмосфері.

 

Версія для друку
Попередній запис Першокурсники відвідали Одеську національну наукову бібліотеку
Наступний запис Співробітники Одеської Державної академії технічного регулювання та якості проходять підготовку до проведення кваліфікаційних іспитів з іноземної мови

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: