Збори студентів, що мешкають у гуртожитку

Для вирішення актуальних питань студентського життя та згідно плану виховної роботи 23 вересня в актовому залі ОДАТРЯ відбулися загальні збори студентів-мешканців гуртожитку. У роботі загальних зборів прийняли участь: проректор з НВР О.Ф.Дяченко, начальник відділу з виховної роботи Н.В.Сафонова, заступник директора коледжу з виховної роботи Б.Ч.Бердиєв, комендант гуртожитку О.С.Афанасьєва, вихователь С.І.Пшенічнюк та начальник відділу з безпеки життєдіяльності Н.Р.Василевська, кураторів навчальних груп.

Під час зборів були розглянуті нагальні питання:1

• дотримання правил внутрішнього розпорядку;
  • підвищення ефективності співпраці студентської ради гуртожитку та адміністрації;
  • організації цікавого і змістовного дозвілля;
  • техніка безпеки у гуртожитку.

До присутніх звернувся проректор з НВР О.Ф.Дяченко. Він вкотре наголосив на необхідності дотримання правил внутрішнього розпорядку, закликав підтримувати чистоту і порядок в студентських кімнатах та приміщеннях гуртожитку.

У зверненні до студентів вихователя гуртожитку Пшенічнюк С.І. йшлося і про необхідність щоденного чергування в гуртожитку.

Інженер з техніки безпеки ОДАТРЯ зупинилась у своєму виступі на правильному та економному користуванні енергоресурсами, нагадала про дотримання вимог безпеки мешканцями гуртожитку і дала  ряд цінних порад студентам щодо організації побуту.

Збори пройшли активно та дієво, вони показали небайдужість та активну громадську позицію студентів, а це – головне у вирішенні будь-якої проблеми.

Наступний запис Студенти ОДАТРЯ отримали І призове місце на фестивалі молодості та спорту «Спортивна юність-здорове майбутнє!»