Зустріч ректорів в рамках програми “Еразмус+”

30 січня 2019 року відбулася зустріч ректора Одеської державної академії технічного регулювання та якості Леоніда Коломійця з ректором Університету Північ (Хорватія) Маріном Мілковичем, який завітав до України з робочим візитом. В зустрічі брали участь проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Геннадій Братченко та представники Університету Північ декан факультету Божо Солдо та старший викладач Aлексей Аніскін, який є Еразмус+ координатором факультету. На зустрічі обговорювались результати співпраці за програмою Еразмус+ у 2017—2018 роках.

Зустріч ректорів в рамках програми “Еразмус+”

Співробітництво було взаємно корисним, відбулися перші чотири академічні мобільності викладачів, розвивалися наукові зв’язки, підготовлено ряд спільних публікацій в наукових виданнях як в Україні, так і в Хорватії. Ректор Марін Мілкович поділився досвідом організації редакційної діяльності в журналі «Технічний гласник» щодо забезпечення його відповідності вимогам до наукових видань, які індексуються в науково-метричній базі Web of Science.

Враховуючи отримані позитивні результати, обговорювалась перспектива подальшого розширення співробітництва за програмою Еразмус+ у 2019—2021 роках із мобільністю не тільки професорсько-викладацького складу, але й студентів, проведенням спільних наукових досліджень з підготовкою до видання монографій та наукових статей, спільної організації та участі в міжнародних конференціях на базі Університету Північ та Одеської державної академії технічного регулювання та якості. В обговоренні майбутніх наукових публікацій також брав участь професор ОНПУ Віктор Оробей, який є одним з авторів попередніх спільних праць, зокрема, монографії «Метод граничных элементов в задачах расчета машиностроительных конструкций» (Оробей В.Ф., Анискин А., Дащенко А.Ф., Коломиец Л.В., Лимаренко А.М., Солдо Божо).

Попередній запис Перший передноворічний випуск магістрів ОДАТРЯ