Від якості освіти до якості життя!

Зустріч ректорів в рамках програми “Еразмус+”

30 січня 2019 року відбулася зустріч ректора Одеської державної академії технічного регулювання та якості Леоніда Коломійця з ректором Університету Північ (Хорватія) Маріном Мілковичем, який завітав до України з робочим візитом. В зустрічі брали участь проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Геннадій Братченко та представники Університету Північ декан факультету Божо Солдо та старший викладач Aлексей Аніскін, який є Еразмус+ координатором факультету. На зустрічі обговорювались результати співпраці за програмою Еразмус+ у 2017—2018 роках.

Зустріч ректорів в рамках програми “Еразмус+”

Зустріч ректорів в рамках програми “Еразмус+”

Співробітництво було взаємно корисним, відбулися перші чотири академічні мобільності викладачів, розвивалися наукові зв’язки, підготовлено ряд спільних публікацій в наукових виданнях як в Україні, так і в Хорватії. Ректор Марін Мілкович поділився досвідом організації редакційної діяльності в журналі «Технічний гласник» щодо забезпечення його відповідності вимогам до наукових видань, які індексуються в науково-метричній базі Web of Science.

Враховуючи отримані позитивні результати, обговорювалась перспектива подальшого розширення співробітництва за програмою Еразмус+ у 2019—2021 роках із мобільністю не тільки професорсько-викладацького складу, але й студентів, проведенням спільних наукових досліджень з підготовкою до видання монографій та наукових статей, спільної організації та участі в міжнародних конференціях на базі Університету Північ та Одеської державної академії технічного регулювання та якості. В обговоренні майбутніх наукових публікацій також брав участь професор ОНПУ Віктор Оробей, який є одним з авторів попередніх спільних праць, зокрема, монографії «Метод граничных элементов в задачах расчета машиностроительных конструкций» (Оробей В.Ф., Анискин А., Дащенко А.Ф., Коломиец Л.В., Лимаренко А.М., Солдо Божо).

Попередній запис Перший передноворічний випуск магістрів ОДАТРЯ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: