Зустріч адміністрації академії з іноземними студентами

На передодні новорічних свят відбулася зустріч представників адміністрації Одеської державної академії технічного регулювання та якості з іноземними студентами, які навчаються в академії та залишаються на зимові канікули в Україні.

На зустрічі, яка проходила в конференц-залі академії виступили керівник відділу по роботі з іноземними студентами Михайленко В.П. та заступник директора коледжу з виховної роботи Бердиєв Б.Ч., який зокрема, передав сердечні вітання з наступаючим Новим 2017 роком від посольства Туркменістану в Україні та ректора академії Л.В. Коломійця.

В ході зустрічі були підняті питання щодо перебування студентів в гуртожитку на період зимових канікул та новорічних свят, чергування викладачів і представників адміністрації на цей період, ефективної роботи підрозділів академії та підтримання порядку в гуртожитку.

Було оголошено листа посольства Туркменістану до керівництва академії з проханням проінформувати студентів щодо необхідності утриматися від проведення масових заходів в місті, в гуртожитку, суворого дотримання правопорядку і дисципліни в період всього канікулярного періоду. Інформація студентами була сприйнята з розумінням.

Прес — служба ОДАТРЯ

Попередній запис Конференція трудового колективу академії