Зустріч керівників факультетів академії із студентами коледжу

11 квітня 2017 року відбулася зустріч представників факультетів академії, кафедр із студентами випускних курсів коледжу ОДАТРЯ. Активну участь у підготовці та проведенні профорієнтаційного вечора взяли керівники структурних підрозділів навчального закладу: заступник директора коледжу з виховної роботи Б.Бердиєв, декани факультетів академії О.Грабовський та Н.Сафонова, яка у своїй доповіді за допомогою презентації розповіла про спеціальності та спеціалізації факультетів академії. Майбутніх випускників коледжу було проінформовано щодо умов вступу та ступеневого продовження навчання в Одеській державній академії технічного регулювання та якості, можливості працевлаштування, наукової діяльності, зайнятості студентів у вільний від навчання час.

Перед адміністрацією та студентами коледжу також виступили ведучі фахівці з підготовки бакалаврів в академії – доктор технічних наук, завідуюча кафедрою КІВТ Н.Казакова, старші викладачі кафедр – С.Добровольська, М.Манзарук, які акцентували увагу на особливостях організації навчального процесу та наукової роботи на кафедрах ОДАТРЯ, проходження студентами практики на ведучих підприємствах міста. На завершення студенти коледжу подякували за змістовну зустріч та вичерпну інформацію.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис З нагоди 73-річниці з Дня визволення міста-героя Одеси від фашистських загарбників 10 квітня 2017 року за сприянням студентської ради студенти відвідали Військово-історичний музей
Наступний запис Моя професія – найкраща