Від якості освіти до якості життя!

Зустріч першокурсників з громадською організацією «Нарконон-Одеса»

24 жовтня 2018 року психологом Кучеренко О.В. та медичною сестрою Яковенко Г.М. для бесіди зі студентами було запрошено профілактичну групу «Нарконон-Одеса» з лекцією на тему «Вся правда про наркотики», яку провів лектор Світличний Олександр Леонідович.

 

Лекція НАРКОНОН «Правда про наркотики» понад 300 разів транслювалася на двох національних і 25 обласних телевізійних каналах України у виконанні експерта в області профілактики наркоманії. Подача цієї інформації з гумором забезпечує високий інтерес і залучення аудиторії, що є причиною такої високої популярності і успіху лекції.

Нарконон (що означає «ні наркотикам») — програма реабілітації та профілактики наркоманії. Сьогодні організація «Нарконон» діє в 50 країнах по всьому світу, складається з більш ніж 180 центрів по профілактиці, і їх кількість продовжує збільшуватися з кожним роком.

Ця лекція дуже сподобалась студентам і вони зрозуміли, що для особистого щастя не потрібні тимчасові забави у вигляді наркотиків. Менше негативу, більше прагнення до мети!

Такі лекції потрібні усім, бо й справді можна змінити ставлення людей до наркоманії.

Роздрукувати
Попередній запис Спортивно-розважальне свято «Козацькі розваги» з нагоди Дня захисника Вітчизни та Дня українського козацтва
Наступний запис Конференція, присвячена Дню працівників стандартизації та метрології України та Всесвітньому дню стандартів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: