Зустріч першокурсників з громадською організацією «Нарконон-Одеса»

24 жовтня 2018 року психологом Кучеренко О.В. та медичною сестрою Яковенко Г.М. для бесіди зі студентами було запрошено профілактичну групу «Нарконон-Одеса» з лекцією на тему «Вся правда про наркотики», яку провів лектор Світличний Олександр Леонідович.

Лекція НАРКОНОН «Правда про наркотики» понад 300 разів транслювалася на двох національних і 25 обласних телевізійних каналах України у виконанні експерта в області профілактики наркоманії. Подача цієї інформації з гумором забезпечує високий інтерес і залучення аудиторії, що є причиною такої високої популярності і успіху лекції.

Нарконон (що означає «ні наркотикам») — програма реабілітації та профілактики наркоманії. Сьогодні організація «Нарконон» діє в 50 країнах по всьому світу, складається з більш ніж 180 центрів по профілактиці, і їх кількість продовжує збільшуватися з кожним роком.

Ця лекція дуже сподобалась студентам і вони зрозуміли, що для особистого щастя не потрібні тимчасові забави у вигляді наркотиків. Менше негативу, більше прагнення до мети!

Такі лекції потрібні усім, бо й справді можна змінити ставлення людей до наркоманії.

Роздрукувати
Попередній запис Спортивно-розважальне свято «Козацькі розваги» з нагоди Дня захисника Вітчизни та Дня українського козацтва
Наступний запис Конференція, присвячена Дню працівників стандартизації та метрології України та Всесвітньому дню стандартів