Зустріч представників Харківського Національного університету Цивільного захисту України із студентами коледжу

21 квітня 2017 року відбулася зустріч випускників коледжу з викладачами факультету оперативно-рятувальних сил, кафедри Спеціальної хімії та хімічної технології Харківського Національного університету Цивільного захисту України. Представники університету, начальник кафедри, полковник Олена Тарахно та професор кафедри Ольга Скородумова, розповіли студентам про важливість попередження та захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій на хімічно — та радіаційнонебезпечних об’єктах, ліквідації наслідків аварій, роботи в лабораторіях з радіаційного та хімічного контролю, Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Студентам-випускникам коледжу спеціальності «Цивільна безпека» було запропоновано при бажанні продовжити ступеневе навчання по спеціалізації «Радіаційний та хімічний контроль» у Харківському Національному університеті Цивільного захисту України, щоб в майбутньому працювати за фахом.

Прес-служба ОДАТРЯ

Наступний запис ПРАКТИКА У НІМЕЧЧИНІ