Зустріч ректора академії з представником Лодзького університету

11 жовтня 2017 року ректор академії професор Коломієць Л.В. провів робочу зустріч з представником Лодзького університету (Польща) професором Петром Мілчарським, який взяв участь у роботі VII міжнародної науково-практичної конференції «Технічне регулювання, метрологія та інформаційні технології». У зустрічі також взяли участь проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків професор Г.Д. Братченко та завідувач кафедри комп’ютерних та інформаційно-вимірювальних технологій доцент Н.Ф. Казакова. Обидва виші виказали зацікавленість у співпраці як у науковій, так і в освітній галузях. У результаті зустрічі було визначено напрямки подальшої співпраці та прийнято рішення про започаткування діяльності з погодження Угоди про співробітництво між Лодзьким університетом та Одеською державною академією технічного регулювання та якості.

Прес-служба ОДАТРЯ

Роздрукувати
Попередній запис 6 жовтня 2017 року студенти 1 курсу коледжу ОДАТРЯ виїхали на екскурсію до меморіалу «Катакомби» в с. Нерубайське Одеської області
Наступний запис В ОДАТРЯ ПРОЙШЛА Міжнародна науково-практична конференція