ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ АКАДЕМІЇ З ЮРИСТОМ Одеської обласної колегії адвокатів

У межах проведення Всеукраїнського тижня правової освіти та національно-патріотичного виховання відбулася лекція на тему: «Права людини та форми їх захисту в Україні. Захист прав споживачів в Україні згідно діючого законодавства».

Доповідач, адвокат, керуючий партнер юридичної фірми «Прайм Юрист», член Одеської обласної колегії адвокатів — Д. В. Пономаренко, розповів студентам, що Закон України «Про захист прав споживачів» наділяє останніх досить широким колом прав, серед яких слід назвати право на належну якість продукції (ст. 6 Закону), права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості (ст. 8 Закону), права споживача при придбанні товару належної якості (ст. 9 Закону).

Головною ідеєю лекції стала теза: «Потрібно завжди пам’ятати, що права споживачів — це невід’ємна частина прав людини, і для підвищення якості життя не слід сподіватися на когось і починати самостійно обстоювати свої права, вимагати та спонукати виробників (продавців) виконувати вимоги закону та не порушувати права споживачів на захищеність від товарів і послуг неналежної якості, на доступну, достовірну, повну та своєчасну інформацію про товари і послуги, на вільний свідомий вибір якісної продукції».

Лекція отримала схвальні відгуки як від студентів та і викладачів навчального закладу. Після основного виступу відбулося обговорення проблемних питань практичної реалізації прав споживачів, в ході якого Д. В. Пономаренко на прикладах з власної юридичної практики відповів на запитання та розв’язав запропоновані правові ситуації.

Попередній запис ЛЕКЦІЯ-ТРЕНІНГ З ПРАВОВОГО ВИХОВАННЯ
Наступний запис ВІТАННЯ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ