Від якості освіти до якості життя!

Зустріч студентів із представником Національної гвардії України

25 жовтня 2018 із студентами ОДАТРЯ зустрівся представник Національної гвардії України, начальник Південного територіального відділення комплектування підполковник Лавренко Д. В. який наголосив на необхідності виховання у студентів любові до Батьківщини та необхідності її захисту.

Запрошений гість розповів студентам історію створення НГУ та її сучасну структуру, звернув увагу на те, що хоча вона є військовим формуванням, проте підпорядковується Міністерству внутрішніх справ України Найбільший інтерес для студентів представляла інформацію про можливість виконання військового обов’язку не на строковій службі, а за контрактом в резерві.

Своїми враженнями від служби за контрактом в резерві поділився також доцент кафедри електроніки і мікросистемної техніки Петрище М. О. Він перебував на зборах, які організовувалися НГУ. Комфортні (за військовими стандартами) умови, цікаві заняття, вогнева та тактична підготовка, тактична медицина та військова топографія – все це порядок денний зборів резервістів.

Під час зустрічі студенти ставили питання, приймали активну участь в бесіді. Наостанок переглянули фільм про будні різних підрозділів НГУ.

 

Роздрукувати
Попередній запис Конференція, присвячена Дню працівників стандартизації та метрології України та Всесвітньому дню стандартів
Наступний запис Живий виступ Ніка Вуйчича з програмою «Життя без кордонів»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: