Від якості освіти до якості життя!

Зустріч студентів із ветеранами АТО

25 вересня 2017 року відбулась зустріч студентів 1-х курсів коледжу із учасниками АТО, студентами заочного відділення О. Сикмановим, С.Дуганом, С.Зеленяком, організована викладачем української мови О. Мірзою. Він представив учасників зустрічі і наголосив на необхідності виховання у студентів любові до Батьківщини та необхідності її захисту.

Старший прапорщик О.Сикманов розповів студентам про військову службу за контрактом в складі оперативно-бойової застави Білгород-Дністровського прикордонного загону як розвідник та водій БТРу. Він побував у багатьох місцях військових дій у 2014—2015 роках. Зараз він на пенсії, але продовжує працювати, виконуючи обов’язки голови громадського об’єднання «Захист» воїнів АТО Білгород-Дністровського району, допомагаючи ветеранам та сім’ям загиблих воїнів.

Його друзі і земляки, старший сержант С. Зеленяк та старший прапорщик С. Дуган, поділились спогадами про перебування на фронті, про складнощі побутових умов, взаємодопомогу і взаємовиручку між бойовими товаришами. Ветерани розповіли, що в них був страх за своє життя, але згодом він зник, так як і у мирних людей, що займаються своїми справами під час обстрілів.

Виступи учасників АТО переривались гучними оплесками, а у виконанні О. Мірзи пролунали вірші сучасних українських поетів про війну: «І жах, і кров, і смерть» Л.Костенко, «І зима не зима» А.Хромова, «Знайомі поховали сина минулої зими» С.Жадана, «Ти, головне, повертайся додому» І. Цілик.

Підсумовуючи виступи ветеранів, заступник директора з виховної роботи Б.Бердиєв подякував їм за змістовні та цікаві розповіді і побажав міцного здоров’я та успіхів у навчанні у нашому виші.

Роздрукувати
Попередній запис Відбулася Конференція студентів ОДАТРЯ
Наступний запис ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ АКАДЕМІЇ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: