Зустріч студентів коледжу ОДАТРЯ з учасником АТО

29 вересня 2015 року в аудиторії 616 відбулась зустріч студентів коледжу з учасником бойових дій на Донбасі, одеським журналістом Дмитром Колцуном. Організатором зустрічі був викладач української та світової літератури Мірза О. П. Спогади прийшли послухати студенти груп нового набору коледжу: групи 101 рт, 101 го, 101 мв, 101 ет, 101 рк 101 пт, 201 ат, 215 ат, 301 мв, викладачі 1-3 курсів. На зустрічі був присутній заступник директора коледжу Бердиєв Б. Ч., який наголосив у своєму вступному слові про необхідність обороняти кордони нашої країни від ворогів, а також виявляти вдячність і турботу про тих воїнів, які були поранені на фронті. Розмову продовжив Дмитро Колцун, розповівши студентам про свій досвід перебування в АТО протягом семи місяців. Він поділився спогадами про військові дії, в яких він брав участь, продемонстрував фотографії свої та бойових побратимів і прокоментував знімки. Він також підкреслив, що підтримує зв'язок із бойовими друзями. Студенти слухали виступ, затамувавши подих, адже щирі особисті спогади учасників сприймаються з великою довірою і формують почуття патріотизму. Розповідь журналіста знайшла відгук в серцях студентів. Вони висловили подяку та надію на подібні зустрічі у майбутньому.

Попередній запис Студенти ОДАТРЯ отримали І призове місце на фестивалі молодості та спорту «Спортивна юність-здорове майбутнє!»
Наступний запис Святкування Дня фізичної культури і спорту України в академії