Зустріч студентів коледжу з представником Головного Управління Національної поліції в Одеській області

19 квітня 2017 року, з  метою   захисту  дітей від жорстокого поводження, у тому числі кіберзлочинів, відбулася чергова зустріч кураторів та студентів академії з майором відділу Головного Управління Національної поліції в Одеській області Вікторією Лазарчук. На зустрічі від адміністрації коледжу були присутні – директор Ірина Радулова, заступник директора коледжу з виховної роботи Берди Бердиєв, психолог Ольга Кучеренко.

В ході зустрічі майор поліції розповіла про захист від насильницького впливу на свідомість людей від небезпечних груп в Інтернеті, основні фактори, що впливають на схильність неповнолітніх  до суїциду та необхідну їм психологічну допомогу, приклади кіберзлочинів у нашому місті, стан  профілактичної роботи працівників поліції та психологічної служби в освітніх закладах міста.

Доповідач порадила студентам яким чином вберегтися від небезпеки засобів впливу на психіку, як захистити інформацію своїх персональних даних від сторонніх осіб, які можуть використати її у протиправних діях. Виступ супроводжувався переглядом пізнавальних відеоматеріалів, після якого відбувся жвавий диспут, в якому студенти прийняли активну участь в обговоренні.

Адміністрація навчального закладу висловлює щиру подяку майору поліції В.Лазарчук за проведену цікаву профілактично-пізнавальну бесіду та має надію на подальшу співпрацю.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Моя професія – найкраща
Наступний запис Тренінг на тему: «Профілактика ВІЛ/СНІД»