Зустріч студентів коледжу зі старшим інспектором відділу Головного Управління Національної поліції Одеської області

28 жовтня 2016 року відбулася зустріч студентів коледжу і кураторів груп із старшим інспектором відділу Головного Управління Національної поліції в Одеській області капітаном поліції Вікторією Едуардівною Лазарчук. Вона провела бесіду на тему: «Профілактика адміністративних та кримінальних правопорушень серед молоді».

Під час бесіди були підняті питання неухильного виконання норм законодавства України, недопущення студентів та педагогічних працівників до участі у несанкціонованих політичних акціях, масових заходах під час навчально-виховного процесу, канікулярний час і святкові дні.

Доповідач просила кураторів проінформувати батьків про необхідність забезпечення посиленого контролю за місцем знаходження студентів під час проведення в місті масових заходів, наголосила про те, що посилено кримінальну відповідальність за участь у масових безладах, використання з цією метою зброї та легкозаймистих речовин.

В ході зустрічі обговорювалися питання адміністративної відповідальності за зловживання алкогольними напоями та тютюнопаління в громадських місцях, довела до відома телефони гарячої лінії реагування.

По завершенні бесіди відбулося жваве обговорення правових питань та конституційних норм, в якому взяли участь як студенти так і присутні викладачі. Адміністрація навчального закладу висловлює подяку капітану поліції В. Е. Лазарчук за проведену цікаву бесіду зі студентами та має надію на подальшу співпрацю.

Прес-служба ОДАТРЯ

Наступний запис В академії обрано керівництво органів студентського самоврядування