Зустріч студентської молоді з учасником АТО

22 вересня 2016 року студенти академії зібралися в актовому залі на зустріч з учасником бойових дій, одеським журналістом Д. Колцуном та майором відділення по роботі з особовим складом військової частини В0996 Є. Федотовим.

Організатором зустрічі виступив викладач О. Мірза, який у вступному слові наголосив на важливому моменті по формуванню у студентів вірності та відданості українському народові, готовності до захисту України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності.

Д. Колцун у своїй розповіді повідав студентам про свій досвід перебування в АТО як водія бензовозу, що перевозив паливо для військової техніки, поділився спогадами про події на фронті, ознайомив з фотографіями особистого архіву. Журналіст Д. Колцун вже вдруге запрошений адміністрацією для зустрічі з студентами нового набору, за що йому особиста вдячність і пошана.

Майор Є. Федотов розповів про службу військових, які захищають спокій населення півдня України, відповів на хвилюючі питання молоді, продемонстрував фільм про свою військову частину та її героїчне минуле і сучасне, запрошував, за бажанням, після закінчення навчального закладу йти служити за контрактом. Військова служба сьогодні, за словами майора, є престижною та матеріально забезпеченою.

Адміністрація навчального закладу висловлює подяку керівництву військової частини та майору Є. Федотову особисто за проведену роботу з патріотичного виховання студентів.

Врученням квітів гостям та оплесками було завершено зустріч із сподіванням на майбутнє співробітництво та спільну справу.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Профілактика правопорушень серед неповнолітніх студентів
Наступний запис Шоста Міжнародна науково-практична конференція «Метрологія, технічне регулювання, якість: досягнення та перспективи»