Зустріч випускників академії 1991 року

06 серпня 2016 року в академії відбулася зустріч випускників 1991 року радіотехнічного відділення Одеського вищого училища метрології та якості Держстандарту України.

На зустрічі з ректором Леонідом Коломійцем випускники висловили керівництву академії подяку за те, що на протязі 25-ти років після їх випуску навчальний заклад плідно розвивається і як колишній Одеський технікум вимірювань, академія серед кращих ВНЗ України.

Відвідування музею академії поринуло випускників у спогади про їх щасливий студентський час навчання в навчальному закладі. Перші одеські ваги, перший радянський лазер, перший приймач та інші експонати музею не залишили колишніх випускників байдужими, про що зроблено запис в книзі відвідувань.

Наступний запис Національний РЕЙТИНГ якості товарів та послуг України визнав ОДЕСЬКУ ДЕРЖАВНУ АКАДЕМІЮ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА ЯКОСТІ «КРАЩИМ ПІДПРИЄМСТВОМ КРАЇНИ 2016 року»