Від якості освіти до якості життя!

Зустріч з іноземними студентами

В жовтні керівництво ОДАТРЯ провело традиційну зустріч з іноземними студентами. У зустрічі взяли участь проректор з навчально-виховної роботи Н. Сафонова, заступник директора ННІ МАІТЕ В. Кудряшов та начальник відділу з виховної роботи І. Сеніва.

Зустріч з іноземними студентами

Виховна робота з іноземними студентами є одним з найважливіших і найскладніших напрямків організації навчального процесу. Керівництво Академії повинно сприяти формуванню у студентів культури міжособистісних стосунків, толерантності, навичок самоосвіти і всебічного розвитку їхніх творчих здібностей; створенню умов для фізичного, інтелектуального, морального і духовного розвитку особистості; поліпшенню соціальної активності, самостійності та відповідальності в житті колективу і соціумі; прищепленню та розвитку загальної культури шляхом їх залучення до української національної культури, звичаїв і традицій.

Комплексна система навчально-виховної роботи ННІ МАІТЕ спрямована на полегшення адаптації іноземних громадян до нових умов проживання та навчання, на розвиток взаєморозуміння і взаємоповаги між громадянами різних країн.

Безпека і комфортні умови навчання іноземних студентів – це питання, які постійно перебувають на контролі в адміністрації. Головним завданням для студентів, на якому наголосив заступник директора ННІ МАІТЕ В. Кудряшов, є краще вчитися, займатися спортом, не витрачати час на те, що відволікає від головного – здобуття високої кваліфікації і гарних знань. 

На зустрічі також йшлося про умови перебування студентів-іноземців в нашій державі під час їх навчання, про дотримання вимог українського законодавства та покарання за порушення норм закону.

Тому проректор з навчально-виховної роботи Н. Сафонова наголосила, що іноземним студентам потрібно чітко дотримуватися дисципліни у вузі і завжди бути у контакті з керівництвом ОДАТРЯ. У свою чергу, акцентувала увагу на дотриманні правил внутрішнього розпорядку іноземцями, які проживають у гуртожитку.

І. Сеніва провела бесіду про культурне дозвілля іноземних студентів. Повідомила про заплановані спортивні, розважальні заходи в академії, запропонувала долучатись до спільної участі в заходах з українськими студентами.

У ході зустрічі студенти-іноземці мали змогу поставити питання, які їх хвилюють, та отримати відповіді, а також висловити свої побажання. Такі зустрічі дають змогу студентам та керівництву академії поспілкуватися та обрати оптимальні шляхи вирішення першочергових проблем.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: