Зустріч з представниками Університету Північ

Відбулася зустріч ректора Одеської державної академії технічного регулювання та якості (ОДАТРЯ) Леоніда Коломійця з представниками Університету Північ (Республіка Хорватія) Олексієм Аніскіним та Желько Косом в рамках договору про співпрацю.

У зустрічі також прийняли участь: проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків ОДАТРЯ Геннадій Братченко та проректор з навчальної та виховної роботи ОДАТРЯ Олександр Дяченко.

Учасники зустрічі обмінялись інформацією про хід виконання положень договору про співпрацю, зокрема в рамках сумісної роботи по програмі Еразмус+ щодо академічної мобільності студентів та співробітників. Намітили плани щодо проведення сумісних наукових досліджень, стажувань викладачів та підготовки підручників.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис День Відродження, Єдності та поезії Махтумкулі Фрагі і 24-ї річниці прийняття Конституції Туркменістану
Наступний запис Андрій Донченко. Слово співчуття