Зустріч з випускниками 2016 року села Нерубайське

17 вересня 2015 року працівниками ОДАТРЯ проведена профорієнтаційна робота з учнями навчально-виховного комплексу села Нерубайське Біляївського району Одеської області.

До цієї роботи були залучені начальник відділу практики та працевлаштування академії Поторак О.М., викладач коледжу академії Тимохіна Л.Б. та студентка академії Запорожець А .М., а також представник центру зайнятості Біляївського району Халявіцька Н.І.

Під час зустрічі з викладачами та учнями 9-11 класів були обговорені питання вибору майбутньої професії, вступу та навчання у нашому вищому навчальному закладі, а також можливості подальшого працевлаштування у відповідних галузях економіки.

Попередній запис Екскурсія студентів до Миколаєва на Чемпіонат України з міні-ралі