Від якості освіти до якості життя!

Зустріч з випускниками ОДАТРЯ у Монгольському агентстві по стандартизації та метрології (MASM)

18 липня 2017 р. у м. Улан-Батор (Монголія) відбулась зустріч д.т.н., проф. Величка О. М. з керівництвом та співробітниками Монгольського агентства по стандартизації та метрології (MASM) та випускниками ОДАТРЯ 1960–1997 рр. О. М. Величко зачитав привітального листа від ректора академії Коломійця Л.В. та зробив презентацію про ОДАТРЯ від Одеського технікуму вимірювань до Академії для всіх присутніх на зустрічі, зокрема більше 20-ти випускників ОДАТРЯ 1970—1990-х років.

З вітанням до учасників зустрічі виступив заступник голови MASM Д. Сухбаатар, який відзначив велику роль випускників ОДАТРЯ у становлення та розвиток національної системи стандартизації та метрології. Він передав ОДАТРЯ Сертифікат подяки, підписаний головою MASM, в якому Агентство висловлює щиру подяку нинішнім і колишнім викладачам та спеціалістам ОДАТРЯ за 60-річну співпрацю та неоціненний внесок в заснування і розвиток Монгольського метрологічного сектора підготовленими спеціалістами метрологами.

Перед учасниками зустрічі з вітаннями виступили колишні випускники ОДАТРЯ: д.т.н., проф. Й. Гантогоо, директор Інженерного інституту Улан-Баторського університету “Ердем”; З. Ганболд, колишній начальник метрологічного відділення MASM.

В ході зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці між ОДАТРЯ та MASM, зокрема наукової та освітньої діяльності, можливості навчання монгольських громадян в аспірантурі та докторантурі академії.

Наступний запис Науковці академії прийняли участь у Міжнародному Симпозіумі «Виклики науки про вимірювання в природничих і соціальних науках»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: